Новини

У Краматорську стартував Кубок Донбасу з баскетболу. Головний приз – поїздка до Києва, на матч Україна – Іспанія

Починаючи з п'ятниці, 11 лютого у Краматорську проходили матчі першого етапу Кубка Донбасу з баскетболу за підтримки ГО «Об'єднання «УКРАЇНА – НАШ ДІМ». Найсильнішого виявляли 6 команд у віці від 16 до 18 років із Маріуполя, Краматорська, Дружківки та Торецька. За підсумком змагань, «бронзу» вибороли спортсмени з Дружківки, а друге місце посіла команда з Маріуполя. Чемпіонами ж у своїй віковій категорії стали баскетболісти із Краматорська. Їм і дістався головний приз – поїздка до Києва, на матч збірної України у відборі на Чемпіонат світу-2023 проти володарів титулу – команди Іспанії. «Враження від турніру – просто чудові. Я від початку вірив у те, що наша команда виграє. Ми вже не вперше займаємо перші місця на подібних турнірах. Це була необхідна ігрова практика для нас перед стартом матчів Чемпіонату України. Ми дуже раді, що ми маємо можливість всією нашою командою підтримати нашу збірну наживо, у Палаці спорту. Впевнений, це будуть незабутні емоції. До цього я не був на подібних матчах», – зазначає гравець команди-переможців Клочков Максим.  Другий етап Кубка Донбасу розпочнеться 18 лютого. У ньому візьмуть участь команди із Донецької та Луганської області віком від 18 до 20 років.

15.02.2022
Більше
Борис Колесніков: «Видання з усіма ознаками іноземних агентів розпалюють внутрішню ворожнечу, паніку та дискредитують бізнес»

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков на своїй сторінці у Facebook опублікував відеозвернення, в якому розвіяв усі сумніви щодо того, чи залишив він країну і зазначив, що страх і паніка, які, нагнітаються в ЗМІ, є прямою загрозою національній безпеці:   «Владі необхідно звернути увагу на те, що видання з ознаками іноземних агентів розпалюють внутрішню ворожнечу, паніку і дискредитують бізнес. Вони пишуть, що представники бізнесу залишають країну. Це відбувається для того, щоб знизити вартість активів і скупити все за безцінь. Я хочу нагадати, що влада існує за рахунок податків, які сплачує бізнес, і має його захищати. Необхідно зібрати РНБО на чолі з Президентом України та дати оцінку всім провокаційним статтям, які вийшли за останній тиждень. Страх та паніка, які, нагнітаються у ЗМІ, руйнують нашу країну та є прямою загрозою національній безпеці. Я не бачу приводів для паніки. Все це – неприхована провокація. І ні до чого хорошого вона не приведе. Я закликаю владу захистити бізнес організаційно та репутаційно. Зокрема – ухвалити Закон про іноземних агентів та Закон про замах на репутацію!».   Борис Колесніков також заявив, що перебуває в Україні і не має наміру залишати країну: «Для мене стала новиною інформація про те, що я залишив Україну. Зверніть увагу, як подається матеріал. У заголовках пишуть: «Олігархи залишають Україну», а якщо подивитись текст, то там написано, що країну залишають літаки. Я нікуди не збирався відлітати, окрім завтрашнього хокейного матчу між «Донбасом» та «Маріуполем». Усіх любителів хокею запрошую також його відвідати!», підсумував лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

14.02.2022
Більше
У Тернополі відбувся чемпіонат області з шахів за підтримки партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ»

Днями у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» завершився чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат віком від 7 до 17 років, участь у якому взяло понад 50 учасників. За його підсумками переможці вирушать на чемпіонат України, який відбудеться у Львові з 7 по 18 лютого. Переможцями та призерами стали Максим та Дмитро Сакудяки (м. Борщів), Назарій Сохор (м. Тернопіль), Крістіна Білоус (м. Хоростков) та Діана Скороход (м. Борщів). Старший тренер змагань Валерій Трембач висловив щиру подяку партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» за підтримку у проведенні турніру. У свою чергу, як зазначив голова обласної організації партії Святослав Півторак, наші однопартійці й надалі долучатимуться до підтримки юних талантів. Зокрема навесні заплановано проведення ще одного масштабного турніру.

01.02.2022
Більше
Борис Колесніков: «Якщо прибрати з порядку денного тему мови та НАТО, то 95% українських політиків не буде про що говорити»

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков прокоментував нові норми мовного закону, які набули чинності з 16 січня. Відповідно до них, усі газети та журнали мають виходити українською мовою. «Важливо розуміти, що цей крок доб'є видавництва, які й так переживають свої не найкращі часи. Якщо не брати до уваги маленькі міста та села, у нас майже не лишилося людей, які читають друковану пресу. Влада звужує і так невелику аудиторію», – зазначає Борис Колесніков. Він також упевнений, що всі розмови навколо мовного питання в Україні – справжнісінький популізм: «Треба визнати, момент, коли в Україні можна було запровадити другу державну мову, втрачено. Це було доречно у період із 1992 по 1996 рік. Нині про це можна забути. Головне не це. Сьогодні у країні – повний економічний крах, який триває останні 8 років. Але на це ніхто не звертає уваги. Політики займаються популізмом. Якщо прибрати з порядку денного тему мови та НАТО, то 95% українських політиків не буде про що говорити. Все це відбувається на тлі того, що Україна посідає передостаннє місце у Європі за рівнем життя. Жоден народ у цивілізованій країні не дозволив би своїм політикам займатися словоблуддям у момент, коли 90% громадян, за європейськими мірками, не просто бідні, а жебраки», наголосив політик. Як успішний приклад Борис Колесніков навів Ірландію – одну з найуспішніших країн у світі з точки зору зростання економіки. «Вони залишили розмови про мови та сконцентрувалися на справді важливій справі – досягненні соціально-відчутного результату. Якби вони займалися з'ясуванням питання, яка мова важливіша: ірландська чи англійська, вони зараз були б на рівні Монголії часів правління Юмжагійна Цеденбала. Висновок один. Економіка – понад усе. Як живуть українці, це головний показник. Решта – популізм, про який треба забути!», – підсумував лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

24.01.2022
Більше
Борис Колесніков привітав українців із Днем соборності

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков привітав українців із Днем соборності: «День соборності – день єдності українських земель – світле свято для кожного громадянина України. Цього святкового дня давайте не забувати про те, що понад 100 років тому дрібні сварки між політичними елітами того часу привели нашу країну до більшовицької диктатури більш ніж на 70 років. Внаслідок цього ми стали економічно слабкими, а життя людей стало злиденним. Тому давайте відкинемо все, що нас розділяє та візьмемо за цінність те, що нас об'єднує. Усіх зі святом, дорогі друзі!».

21.01.2022
Більше
З Новим, 2022-м роком!

Партія «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» вітає українців із Новим, 2022-м роком!  Нехай усі незгоди та негаразди залишаться у році, що минає, а 2022-й принесе море усмішок, радості та душевного тепла.  Бажаємо міцного здоров'я, миру, благополуччя, кохання, щастя та удачі! Нехай 2022-й стане для вас роком позитивних емоцій, здійснених мрій та реалізованих планів.  З Новим роком!

31.12.2021
Більше