Новини

Борис Колесніков: «Україна ризикує перетворитися на колонію – велику та бідну»

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков зазначив, що останнім часом на полицях українських магазинів та супермаркетів почало з'являтися все більше продуктів сільськогосподарської промисловості іноземного виробництва. «На одному з останніх ефірів я навів приклад молока, яке Україна імпортує із Польщі. Мені здається, що продаж польського молока в Україні – це дуже дивно. Колись Черчілль сказав: «Я думав, що помру від старості. Але коли Російська Імперія, яка годувала всю Європу хлібом, почала купувати зерно, я зрозумів, що помру від сміху». З молоком із Польщі ситуація приблизно така сама», – наголосив політик. Він також пояснив, чому польське молоко зараз успішно продається в Україні: «Безумовно, я, як і всі, хто працює у сфері виробництва, виступаю за відкриті ринки. Але тут важливо розібратися, чому польське молоко опинилося в Україні. Відповідно до семирічного плану, прийнятого в ЄС, сільське господарство та харчова промисловість отримали трильйон євро на розвиток та створили робочі місця за новітніми технологіями. Левова частка цієї суми припала на країни Східної Європи. Тому польське молоко сьогодні виявляється дешевшим, ніж українське. І це – тривожний дзвоник». Борис Колесніков висловив стурбованість ситуацією, що склалася, адже вона може призвести до жахливих наслідків. «Україна ризикує перетворитися на справжню колонію. Так було в Індії у 17, 18 та 19 столітті. Той, хто добре вивчав історію у школі, пам'ятає, що до приходу британців індійські тканини були найкращими у світі. А вже до кінця 19 століття Індія з одного з найпотужніших експортерів перетворилася на імпортера британських тканин не найвищої якості за дуже високими цінами. Про це варто замислитись. Ми можемо перетворитися на колонію – велику та бідну. Цей процес потрібно зупинити якнайшвидше, інакше потім може бути вже пізно», – сказав лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».  

01.12.2021
Більше
У Донецькій області з Днем працівників сільського господарства привітали ветеранів галузі

На честь Дня працівників сільського господарства керівники Костянтинівської та Іллінівської осередків партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Євген Мішустін та Владислав Мірошниченко привітали з професійним святом мешканців Іллінівської громади, які все своє життя присвятили роботі у цій сфері. «Було дуже приємно поспілкуватися з нашими ветеранами, дізнатися про їхню долю. На жаль, життєвий шлях багатьох із них не можна назвати легким та безтурботним. Але вражає сила духу цих людей, їхня стійкість і цілеспрямованість. Вони заслуговують на повагу, пошану та подяку. Бажаємо їм міцного здоров'я та щедрого врожаю позитивних і радісних моментів!» – зазначив Євген Мішустін.

22.11.2021
Більше
Борис Колесніков: «Немає Східної та Західної України. Є Схід та Захід нашої країни»

Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков упевнений, що проблема поділу України на Західну та Східну – вигадка політиків. «Такої проблеми не існує. Свого часу разом зі спортивними клубами я об'їхав увесь Захід України вздовж і впоперек. І жодного разу не зустрічав зневажливого ставлення до російськомовних людей. Якщо уважно подивитися, то цю тему вперше було піднято у 2001 році. І, на жаль, її успішно використала партія «Наша Україна». Тоді промови про те, що на Заході живуть правильні українці, а на Сході – бандити принесли їм успіх: у 2002 році нікому не відома «Наша Україна» отримала 22% голосів виборців. А те, що таким чином вони руйнують Україну, нікого не хвилювало», – згадує політик. Лідер партії впевнений, що країну «зшивати» не потрібно, необхідно просто прибрати маніпуляції навколо цього питання «Тоді ви побачите, як воно пропаде само по собі. Немає Східної та Західної України. Є Схід та Захід нашої країни. Давайте разом зробимо її успішною». Щодо теми повернення Донбасу до складу України, Борис Колесніков зазначив, що досягнення миру має бути пріоритетним завданням української влади. «Було підписано Мінські угоди. Безумовно, в них є те, що нас влаштовує і те, що нас не влаштовує. Це необхідно виносити за дужки і нехай міністри обговорюють спірні моменти. Обіцянки потрібно або не давати, або виконувати. Необхідно діяти виключно у національних інтересах України. За півроку все повернеться на свої місця. Головне – повернути контроль над кордоном. Потрібно, щоб цей процес нарешті зрушив з мертвої точки». Лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» також висловив упевненість у тому, що за 5 років Донбас заробить для України більше, ніж вона витратить на його відновлення. «Проблему необхідно вирішувати, або визнати, що ви цього зробити не можете. Щодня ми бачимо новини про загиблих військовослужбовців чи мирних жителів. А це – зруйновані сім'ї та діти, які більше ніколи не побачать своїх батьків. Аеропорти та іншу інфраструктуру Донбасу можна відновити за рік, а 15 тисяч загиблих людей уже не повернеш. Це – найжахливіше. Я більш ніж впевнений, що Донбас за 5 років заробить для України більше, ніж вона витратить на його відновлення. І це легко довести з економічного погляду. Чим швидше ми повернемо Донбас в Україну, тим швидше Україна стане успішною!», - підсумував Колесников.

17.11.2021
Більше
Борис Колесніков: «Цей опалювальний сезон в Україні пройде не без зусиль»

Про це лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков заявив в ефірі програми «МАРАФОН» на телеканалі «НАШ». «На жаль, традиційно, всі проблеми ляжуть на плечі простих громадян. Якщо порівняти цифри, то в Україні одні з найнижчих цін на комунальні послуги в Європі (у тому числі й електроенергію), і найнижчі зарплати. Тут слід враховувати чек на вартість життя. І те, який його відсоток у прибутках українців займає оплата комунальних послуг. Цей відсоток в Україні один із найвищих», - зазначив політик. Він упевнений, що головна проблема полягає не у високій вартості комунальних послуг, а в низькому рівні зарплат. «Все через те, що немає продуктивності праці. А її, у свою чергу, немає, бо немає високотехнологічних засобів виробництва. Тут навіть нічого доводити. Якщо українці, які працюють у Європі, одержують європейську зарплату, то працювати вони явно вміють. Там просто так грошей ніхто не платить. А в Україні працювати нема на чому, щоб досягти такої продуктивності праці. І ми знову повертаємось до того, що потрібні дешеві та довгі гроші (кредити) на модернізацію виробництв. Лише тоді економіка почне працювати». Борис Колесніков також заявив про те, що поточна ситуація з енергоресурсами в Україні – результат абсолютно безграмотної поведінки української влади протягом останніх кількох років. «Україна має у своєму розпорядженні найбільші в Європі газові сховища. Що заважало купити газ, коли він коштував по 200$ за 1000 кубометрів та заповнити їм сховища? Це абсолютно непрофесійний та дилетантський підхід. Зараз газ коштує в рази дорожче, а розраховуватись за це доводиться простим українцям. Крім того, не слід забувати про те, що, імпортуючи електроенергію, ми залишаємо без роботи енергетиків та шахтарів. А це – пряма загроза національній безпеці України!», - підсумував лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

11.11.2021
Більше
Партія «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» висловлює співчуття рідним та близьким Юхима Звягільського

У суботу, 6 листопада, на 89-му році життя перестало битися серце одного з найвизначніших державних діячів незалежної України Юхима Звягільського.  Він був справжнім великим українцем, який завжди вірив у світле майбутнє України та свого рідного Донбасу. Партія «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Юхима Леонідовича. Світла пам'ять!

06.11.2021
Більше
Костянтин Проценко: «Україна – наш спільний дім. Тільки разом ми зможемо побудувати його для себе, наших дітей та онуків»

Керівник Сумської обласної організації партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Костянтин Проценко розповів про головні особливості свого рідного краю. «Сумська область – один із головних нафтогазовидобувних регіонів країни. Майже половину всієї нафти України та десяту частину газу виробляють тут. Сумщина – неймовірний край. Аграрний сектор тут один із найпотужніших в Україні. Область знаходиться у п'ятірці лідерів із урожайності зернових культур. На нашій землі також видобувають унікальні кварцити. Тут знаходяться єдині у всій європейській частині країни родовища із високою якістю цієї сировини». Проценко також зазначив, що Сумщина відома не лише агробізнесом. «Область славиться і машинобудуванням. На наших землях працює понад 230 підприємств великого та середнього бізнесу. Підприємства хімічної промисловості створюють тут продукцію найвищої якості, яку знають та поважають у всьому світі». Керівник Сумської обласної організації партії впевнений, що його рідний регіон має величезний потенціал. «Сумщина – північна перлина України. Ми маємо всі умови для гідного життя, тому настав час ними скористатися. Україна — це наш спільний дім, лише разом ми зможемо збудувати його для себе, наших дітей та онуків», – підсумував Проценко.

06.11.2021
Більше