Партія

Ідея створення партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» – це результат тривалих роздумів, узагальнення досвіду політичної та економічної діяльності, вивчення найкращого світового досвіду. Адже поєднанню ринкової економіки та демократичних процесів – уже більше 200 років.

До ідеї нової партії ми йшли майже тридцять років, ретельно вивчаючи та формулюючи контури ідеології майбутньої політичної партії – не політичного проекту, а саме партії, з серйозними амбіціями, стратегічним баченням цілей і з власним планом перетворення країни. Ми створюємо нашу партію для того, щоб змінювати, перебудовувати країну, а не вбудовуватися в систему. Нас цікавлять справжні перетворення, а не просто участь у найближчих виборах.

Наша політична партія – це відповідь на виклики часу. Ми об’єднались, оскільки настає час професіоналів.

У нашій партії – люди, не обтяжені вантажем бюрократії і владних інтриг. Нам не властиві догматизм і «зашореність». Партія «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» не нагадуватиме громіздких старих структур. Ми будуємо мобільну, сучасну, динамічну і технологічну партію, яка йде не тільки перемагати на виборах, а й – головне – змінювати країну, змінювати суспільство, змінювати цілі і свідомість громадян.

Україна закінчується там, де закінчуються інтереси українського народу. Ми хочемо, щоб Україна за двадцять років увійшла до G20. Ми хочемо, щоб вона стала однією з найбільш розвинених країн світу. Ми хочемо, щоб Україна увійшла до Європейського Союзу, як заможний родич, а не як жебрачка-безприданниця. Весь світ сьогодні стоїть у черзі за американським паспортом. За українським паспортом має стояти черга через усю Європу!

Команда

Иванов Иван Иванович
Депутат
Иванов Иван Иванович
Депутат
Иванов Иван Иванович
Депутат