У Краматорську стартував Кубок Донбасу з баскетболу. Головний приз – поїздка до Києва, на матч Україна – Іспанія

15.02 | 20:03

Поділитися:

Починаючи з п'ятниці, 11 лютого у Краматорську проходили матчі першого етапу Кубка Донбасу з баскетболу за підтримки ГО «Об'єднання «УКРАЇНА – НАШ ДІМ». Найсильнішого виявляли 6 команд у віці від 16 до 18 років із Маріуполя, Краматорська, Дружківки та Торецька. За підсумком змагань, «бронзу» вибороли спортсмени з Дружківки, а друге місце посіла команда з Маріуполя. Чемпіонами ж у своїй віковій категорії стали баскетболісти із Краматорська. Їм і дістався головний приз – поїздка до Києва, на матч збірної України у відборі на Чемпіонат світу-2023 проти володарів титулу – команди Іспанії.

«Враження від турніру – просто чудові. Я від початку вірив у те, що наша команда виграє. Ми вже не вперше займаємо перші місця на подібних турнірах. Це була необхідна ігрова практика для нас перед стартом матчів Чемпіонату України. Ми дуже раді, що ми маємо можливість всією нашою командою підтримати нашу збірну наживо, у Палаці спорту. Впевнений, це будуть незабутні емоції. До цього я не був на подібних матчах», – зазначає гравець команди-переможців Клочков Максим. 

Другий етап Кубка Донбасу розпочнеться 18 лютого. У ньому візьмуть участь команди із Донецької та Луганської області віком від 18 до 20 років.

Також дивляться

14.02 | 20:00
Борис Колесніков: «Видання з усіма ознаками іноземних агентів розпалюють внутрішню ворожнечу, паніку та дискредитують бізнес»
01.02 | 15:55
У Тернополі відбувся чемпіонат області з шахів за підтримки партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ»
24.01 | 20:01
Борис Колесніков: «Якщо прибрати з порядку денного тему мови та НАТО, то 95% українських політиків не буде про що говорити»
22.01 | 13:57
Борис Колесніков привітав українців із Днем соборності