«Всі на лід!»: стартував масштабний безкоштовний проєкт для оздоровлення дітей Донецької області

14.12 | 13:04

Поділитися:

14 грудня Фонд Бориса Колесникова спільно із громадською організацією «Об’єднання «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» дали старт масштабному регіональному проєкту «Всі на лід!». В рамках ініціативи понад 80 000 школярів, учнів технікумів, вихованців дитбудинків та інтернатів Донецької області відвідають льодові арени Дружківки, Краматорська та Маріуполя.

«Ми розпочинаємо наймасштабнішу благодійну акцію з катання на льоду. Йдеться не про хокей і фігурне катання як такі, а про те, щоб вся молодь регіону, у прямому розумінні слова, стала на ковзани. Наша мета – прищепити їй любов до здорового способу життя. Проєкт "Всі на лід!" беспрецедентный: всі школи та класи області побувають на катках, оздоровляться, отримають масу вражень та солодкі подарунки. Бажаю хлопцям здоров'я, не шкодувати сил у досягненні цілей, насамперед у навчанні і – всі на лід!», – говорить Борис Колесніков.

Проєкт активно підтримують професійні хокеїсти – гравці хокейних клубів "Донбас", "Альтаїр", "Краматорськ", "Молода Гвардія" та "Маріуполь". Спортсмени проводять для дітей майстер-класи на льоду, розповідають про користь спорту, здоровий спосіб життя, діляться досягненнями.

"Борис Колесніков і його Фонд ось уже 13 років реалізують різні проекти, покликані оздоровити націю. Зараз вони намагаються залучити юне покоління на спортивні арени, щоб діти відривалися від гаджетів. Діти познайомляться із зимовими видами спорту, і, я впевнений, серед них напевно є майбутні олімпійські чемпіони. Наше завдання – допомогти їм полюбити хокей та фігурне катання, знайти своє покликання та захоплення", – розповідає Віктор Захаров, капітан хокейного клубу "Донбас".

Також дивляться

31.12 | 16:50
З Новим, 2022-м роком!
29.12 | 16:51
Святослав Півторак привітав дітей Тернопільщини з наступаючими святами
01.12 | 13:09
Борис Колесніков: «Україна ризикує перетворитися на колонію – велику та бідну»
22.11 | 12:28
У Донецькій області з Днем працівників сільського господарства привітали ветеранів галузі