Костянтин Проценко: «Україна – наш спільний дім. Тільки разом ми зможемо побудувати його для себе, наших дітей та онуків»

11.06 | 14:44

Поділитися:

Керівник Сумської обласної організації партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Костянтин Проценко розповів про головні особливості свого рідного краю.

«Сумська область – один із головних нафтогазовидобувних регіонів країни. Майже половину всієї нафти України та десяту частину газу виробляють тут. Сумщина – неймовірний край. Аграрний сектор тут один із найпотужніших в Україні. Область знаходиться у п'ятірці лідерів із урожайності зернових культур. На нашій землі також видобувають унікальні кварцити. Тут знаходяться єдині у всій європейській частині країни родовища із високою якістю цієї сировини».

Проценко також зазначив, що Сумщина відома не лише агробізнесом. «Область славиться і машинобудуванням. На наших землях працює понад 230 підприємств великого та середнього бізнесу. Підприємства хімічної промисловості створюють тут продукцію найвищої якості, яку знають та поважають у всьому світі».

Керівник Сумської обласної організації партії впевнений, що його рідний регіон має величезний потенціал. «Сумщина – північна перлина України. Ми маємо всі умови для гідного життя, тому настав час ними скористатися. Україна — це наш спільний дім, лише разом ми зможемо збудувати його для себе, наших дітей та онуків», – підсумував Проценко.

Також дивляться

01.12 | 13:09
Борис Колесніков: «Україна ризикує перетворитися на колонію – велику та бідну»
22.11 | 12:28
У Донецькій області з Днем працівників сільського господарства привітали ветеранів галузі
17.11 | 16:43
Борис Колесніков: «Немає Східної та Західної України. Є Схід та Захід нашої країни»
11.11 | 20:24
Борис Колесніков: «Цей опалювальний сезон в Україні пройде не без зусиль»