Борис Колесніков: «Для більшості українців підписання угоди про «відкрите небо» – перемога»

10.13 | 14:16

Поділитися:

Про це лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» заявив в ефірі програми «ВАЖЛИВЕ» на телеканалі «НАШ».

«Цю угоду парафували ще в 2013 році. І, безумовно, її підписання - це заслуга всіх урядів, починаючи з 2010 року, включаючи сьогоднішній», - впевнений політик.

Борис Колесніков також зазначив, що підписання угоди про «відкрите небо» може дозволити знизити вартість квитків на внутрішні авіарейси до 50-70 $. При цьому, він підкреслив і той факт, що дана угода «поховає» програму президента про створення вітчизняної авіакомпанії на базі вітчизняного авіафлоту.

«Чудес не буває. Для того, щоб відкрити ринок українських літаків ми повинні їх віддавати в лізинг. Саме для цього в 2011 році ми організували державну лізингову компанію «Антонов Фінанс», ставка якої дорівнювала двом відсоткам. Якщо ми говоримо в цілому про розвиток авіабудування, то ми повинні вийти зі світовими правилами і наша сила в транспортній авіації. Українські транспортні літаки, безумовно, одні з кращих в світі. А ось що стосується пасажирських суден – тут є ще над чим працювати», - підкреслив лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

Також дивляться

22.10 | 12:39
Рік з моменту відкриття Mariupol Ice Center - привітання Бориса Колеснікова
17.10 | 00:01
Борис Колесніков привітав працівників харчової промисловості з професійним святом
13.10 | 15:34
Борис Колесніков: «Тільки через зростання економіки ми зможемо досягти соціально відчутного результату»
08.10 | 21:34
10 років оновленого спортивного серця України