У Києві відбувся перший з'їзд партії "УКРАЇНА – НАШ ДІМ"

30.05 | 09:47

Поділитися:

У неділю, 30 травня, в одному з київських івент-холів відбувся перший з'їзд політичної партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ», на якому були озвучені імена професіоналів, які складають ядро партії – ТОП 7. На з'їзді були присутні понад 200 представників з усіх областей України.

На порядку денному з'їзду було розглянуто ключові організаційні питання, такі як: обрання керівних органів, а також затвердження Програми і Статуту партії.

Рішенням з'їзду лідером нової політичної партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» був обраний Борис Колесніков, ексвіцепрем'єр-міністр з підготовки Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, ексміністр інфраструктури України, меценат і політик.

По закінченню з'їзду відбувся форум «УКРАЇНА – НАШ ДІМ», на якому голова партії, Борис Колесников, зазначив, що створення політичної сили – це результат тривалих роздумів, узагальнення кращого світового досвіду, політичної та економічної діяльності.

«До ідеї створення партії ми йшли майже тридцять років, ретельно опрацьовували контури ідеології майбутньої політичної партії – не політичного проекту, а саме партії, з серйозними амбіціями, стратегічним баченням цілей і з власним планом перетворення країни. Ми зібрали найсильнішу команду професіоналів, для того, щоб міняти, перебудовувати країну, а не вбудовуватися в систему. Нас цікавлять перетворення, а не просто участь у найближчих виборах».

Крім того, Борис Колесніков розповів про команду, яка зібралася в партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ»: «Всіх наших соратників об'єднує головна якість: всі вони – професіонали! І ще: їм не все одно, що буде з Україною через п'ять, десять, п'ятдесят, сто років. Кожен з них міг би з легкістю знайти застосування своїм знанням і досвіду за кордоном. Але ми залишилися і об'єдналися в бажанні змінити Україну. Наша політична партія – це відповідь на виклики часу. Ми об'єдналися, бо настає час професіоналів, продиктований запитом суспільства», – підсумував Колесніков.

Партія «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» вважає своєю першочерговою метою втілення таких завдань:

  • відновлення суверенітету і реальної державності України;
  • досягнення соціально відчутних результатів для громадян через зростання економіки. 

Принципи партії:

  • Політика відкритих дверей, яка принесла успіх багатьом державам. Це означає, що ми налаштовані на широку співпрацю з усією світовою спільнотою.
  • Економізація міжнародних відносин, прагматичний підхід, що дає українській економіці максимальну вигоду, що базується на пошуку нових ринків, нових партнерів і нових інвестицій.
  • Принцип «Україна для людини» у внутрішній політиці. Громадяни повинні повірити державі і в державу.
  • Унітарна модель країни з передачею більшості функцій з центру в регіони. Прерогативою центральної влади повинні стати оборонна політика, безпека, зовнішня політика, інфраструктурні проєкти.
  • Парламентська модель унітарної республіки з посиленням ролі Верховної Ради України. Двопалатний парламент, нижня палата якого обирається на виключно пропорційній основі, а верхня є представником інтересів регіонів країни.
  • Прийняття нової Конституції України, яка повинна встановити нову систему відносин всередині держави, новий розподіл владних повноважень, а також гарантувати українцям соціальний успіх.
  • Політика, спрямована на деіндустріалізацію (особливо в момент, коли світ переживає четверту промислову революцію), веде до руйнування економіки, її експортного потенціалу. Сьогодні серйозну увагу необхідно приділяти розвитку індустрії та модернізації промисловості.
  • «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» – не партія Південного Сходу України або Центрального Заходу. Не потрібно ділити українців за географічними ознаками. Необхідно об'єднувати Україну, як це було зроблено при підготовці до проведення Євро-2012, і відмовитися від злочинної практики зіштовхування громадян лобами заради політичних вигод.

Крім того, під час форуму, ключові особи партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ», висловилися за основними сферами розвитку країни, озвучили актуальні аспекти.

Герой України, академік НАН України, генеральний конструктор державного підприємства «Антонов» Дмитро Ківа, радник партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» з питань розвитку аерокосмічного комплексу, почав своє звернення зі слів подяки команді, яка дійсно вирішила піднімати фундаментальні питання і давати на них професійні відповіді, а не займатися прожектерством.

«30 років тому Україна перебувала на 10 місці в світі за промисловим виробництвом. Щорічно вироблялося до 75 літаків на харківському заводі, до 200 літаків на київському заводі. А «завдяки» діям попередніх політиків, протягом останніх шести років, в Україні не було вироблено жодного серійного літака. Можна припустити, що політики діяли не в інтересах країни, а в інтересах транснаціональних корпорацій», – сказав Дмитро Ківа.

«Відродження України – це наше завдання. Свого часу відродити Україну, в післявоєнний період, українці змогли за 8 років, до 1954 року. Тоді як західні експерти передрікали нам термін відновлення в 30 років! Це стало можливим завдяки зусиллям і знанням нашого народу. Упевнений, що з командою «УКРАЇНА – НАШ ДІМ», лідер якої зміг за два тижні зібрати професіоналів, які підготували країну до проведення Євро-2012, реалізувати всі намічені плани вдасться в найкоротші терміни", – підкреслив Герой України.

Валентина Маркевич – радник партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» з питань охорони здоров'я, Президент благодійного Фонду «Допомога онкохворим дітям», підкреслила, що в програмі партії йдеться про продуману і професійну медичну реформу, а не про чергові експерименти у вигляді реформ Уляни Супрун, що коштували українським платникам податків мільйони доларів, яких досі немає на рахунках міжнародних закупівельних організацій.

Олександр Клімашевський, радник партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» з розвитку фермерства та АПК, який розвивав поетапно свій бізнес в Україні – від ягідної грядки до експорту в країни Євросоюзу – зазначив: «Я, як молодий підприємець, розумію, що прийшов час почути професіоналів і об'єднатися навколо ідеї побудувати успішну і процвітаючу Україну, де не буде місця поділу українців за мовним і регіональним принципом».

Після закінчення форуму, оголошення озвучених планів і намічених проектів, лідер партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» Борис Колесніков, відповідаючи на питання ЗМІ, підкреслив: «Сьогодні ми не просто презентували політичну партію. Сьогодні ми відкрили двері нашої партії для всіх тих, хто розуміє, що Україна – наш дім, і фундаментом повинні стати інтереси українців, а за українським паспортом в найближчі роки повинна утворитися черга через усю Європу», – зазначив лідер партії.

Також дивляться

15.02 | 10:44
У Краматорську стартував Кубок Донбасу з баскетболу. Головний приз – поїздка до Києва, на матч Україна – Іспанія
14.02 | 20:00
Борис Колесніков: «Видання з усіма ознаками іноземних агентів розпалюють внутрішню ворожнечу, паніку та дискредитують бізнес»
01.02 | 15:55
У Тернополі відбувся чемпіонат області з шахів за підтримки партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ»
24.01 | 20:01
Борис Колесніков: «Якщо прибрати з порядку денного тему мови та НАТО, то 95% українських політиків не буде про що говорити»