Валентина Маркевич: «Вакцинація - це вимушений захід, до якого людство повинно вдатися»

07.21 | 12:48

Поділитися:

Радник голови партії «УКРАЇНА – НАШ ДІМ» з питань медицини, кандидат медичних наук Валентина Маркевич розповіла про те, як, на її думку, кожна людина повинна підходити до питання вакцинації від коронавируса.

Вона впевнена, що будь-який громадянин, готовий вакцинуватися, повинен бути повнолітнім, і зобов'язаний вивчити інструкцію, а також всі побічні ефекти. «Наприклад, німці категорично проти, щоб вакцину AstraZeneca або CoviShield робили жінкам. Тому що виникають тромбоутворення, порушення менструального циклу і масу інших моментів. Я розглядаю як позитивні, так і негативні сторони вакцинації. На жаль, зараз ми приходимо до висновку, що це - вимушений захід, до якого людство повинно вдатися».

Маркевич відзначає, що перед тим, як проходити вакцинацію, обов'язково потрібно здати клінічний аналіз крові, звернутися до сімейного лікаря, зробити УЗД і визначити свій стан здоров'я.

На думку радника голови партії з питань медицини, українська система охорони здоров'я на даному етапі не готова боротися з можливими негативними наслідками вакцинації. «Є такий варіант, що ти справді не розумієш, що буде відбуватися. В інших державах, в яких є лікарняні каси, кожна людина, яка приймає рішення вакцинуватися, отримує гарантії того, що вона в будь-якому випадку отримає необхідну медичну підтримку. Там всі ускладнення контролюються і отримують негайну реакцію. Якщо в Німеччині померло 36 осіб від AstraZeneca, вони про це повідомляють. Ми побачили, як вони розслідують це. У нас нещодавно давно помер чоловік від Pfizer. Напевно ми отримаємо трактування, що він помер не від Pfizer, а від тромбоутворення, інфаркту або атеросклерозу. Хоча до цього людина була здорова», - підсумувала Маркевич.

Також дивляться

01.12 | 13:09
Борис Колесніков: «Україна ризикує перетворитися на колонію – велику та бідну»
22.11 | 12:28
У Донецькій області з Днем працівників сільського господарства привітали ветеранів галузі
17.11 | 16:43
Борис Колесніков: «Немає Східної та Західної України. Є Схід та Захід нашої країни»
11.11 | 20:24
Борис Колесніков: «Цей опалювальний сезон в Україні пройде не без зусиль»