Олександр Клімашевський: «Будівництво комплексів з високим ступенем переробки сировини дозволить збільшити продуктивність АПК в 5-6 разів»

06.21 | 12:27

Поділитися:

Олександр Клімашевський: «Будівництво комплексів з високим ступенем переробки сировини дозволить збільшити продуктивність АПК в 5-6 разів»

Радник голови партії «УКРАЇНА - НАШ ДІМ» з розвитку фермерства та АПК Олександр Клімашевський розповів про те, що, на його думку, необхідно малому бізнесу для сталого розвитку:

 

«Як представник аграрної сфери, я впевнений, що, можливість отримання дешевих кредитів збереже малий бізнес і робочі місця. Ми повинні виробляти та експортувати продукцію, а у нас на експорт йде лише сировина і робоча сила. Будівництво комплексів з високим ступенем переробки сировини дозволить збільшити продуктивність АПК в 5-6 разів! І це повинно стати нашим головним завданням», - упевнений він.

 

Другою глобальною проблемою для бізнесу Клімашевський вважає бюрократію. «З власного досвіду знаю, сам особисто писав заяву до Волинської обласної кадастрової служби щоб взяти в оренду землю, яка приходить в занепад. Остаточної ствердної відповіді на цю пропозицію я так і не отримав. Картина гнітюча: я хочу проінвестувати в розвиток регіону, створення робочих місць, а влада в цьому абсолютно не зацікавлена».

 

Радник голови партії «УКРАЇНА - НАШ ДІМ» з розвитку фермерства та АПК впевнений, малий бізнес здатний стати основою благополуччя громадян і фундаментом економіки. «У країнах, які здійснювали економічні прориви, найчастіше вводилися пільги щодо малого і мікробізнесу - такий вид підприємництва звільнявся від сплати будь-яких податків, якщо їх річний оборот не перевищував певний рівень. І я вважаю, що такий підхід необхідно застосувати і в Україні. В першу чергу, це вигідно державі! Адже такий вид підприємництва є соціально корисною місією - з одного боку підприємці забезпечують себе і свої сім'ї роботою і доходом, з іншого - вони створюють робочі місця для інших громадян. Таких громадян вважають самозайнятими і, відповідно, самозабезпечення. І держава повинна ставитися до них максимально лояльно. Саме ця категорія підприємців стане фундаментом і базою української економіки», - підсумував Олександр Клімашевський.

Також дивляться

01.12 | 13:09
Борис Колесніков: «Україна ризикує перетворитися на колонію – велику та бідну»
22.11 | 12:28
У Донецькій області з Днем працівників сільського господарства привітали ветеранів галузі
17.11 | 16:43
Борис Колесніков: «Немає Східної та Західної України. Є Схід та Захід нашої країни»
11.11 | 20:24
Борис Колесніков: «Цей опалювальний сезон в Україні пройде не без зусиль»